• Milwaukee

  Oferta narzędzi MILWAUKEE dostępna w salonach firmowych Ottensten
  PRZYJDŹ, SPRAWDŹ I KUP.

  JEDEN SYSTEM DO PONAD 60 NARZĘDZI

 • Minibox

   

  :: Nowe mniejsze opakowania łączników: MINIBOX.
  :: Wybierz od 1 do 3 tys łączników - właaśnie tyle potrzebujesz

 • Giętarka 4PROORB25

  :: Zasilanie 230V
  :: Masa 91kg 
  :: Gnie pręty do 25mm
  :: Moc 1600W

 • Ottensten Stargard

  Zapraszamy do nowej siedziby firmy
  Ottensten Polska Sp. z o.o.
  ul. Przemysłowa 12

  73-110 Stargard

 • Oryginalne Oleje do narzędzi pneumatycznych

  :: ochrona przed korozją
  :: olej mineralny produkcji Shell
  :: doskonałe właściwości smarne

Produkcja palet
-gwoździarki
Czytaj więcej
Zbrojarstwo
-wiązarki do zbrojenia;
-przecinarki;
-giętarki; -drut
Czytaj więcej
Remonty i wykończenia
-gwoździarki; -sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Budownictwo
-gwoździarki do stali, betonu; -ciężkie zszywacze;
Czytaj więcej
Dekarstwo
-gwoździarki; -zszywacze ręczne i pneumatyczne
Czytaj więcej
Zamykanie opakowań
-zszywacze mechaniczne i pneumatyczne do kartonów;
Czytaj więcej
Montaż płyt regipsowych
-wkrętarki do regipsów
Czytaj więcej
Produkcja mebli
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Tapicerstwo
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej

1. Gwoździe ze ściętą główką były oryginalnie stosowane w pakietach w narzędziach gazowych. Zostały wprowadzone na rynek w późnych latach 60. i wciąż pozostają popularnym wyborem.

2. gwoździe z okrągłą główką weszły na rynek w latach 80. jako produkt popularny w regionach sejsmicznych/huraganowych, takich jak Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, obszary przybrzeżne Zatoki Meksykańskiej i na wschód. Na tych rynkach, zmiany w przepisach wymusiły zmianę gwoździ z główką ściętą na takie z główką okrągłą. Inspektorzy budowlani zaczęli faworyzować gwoździe z główką okrągłą. Miały one pomagać w uniknięciu przebicia poszycia ścian.

3. Dziś gwoździe z okrągłą główką dominują na rynkach Zachodniego Wybrzeża, Florydy i obszarach Południowego Atlantyku. Gwoździe te to odpowiedni wybór w regionach narażonych na trzęsienia ziemi czy huragany.

4. Niezależne badania laboratoryjne nie wykazały istotnych różnic między osiami tych rodzajów gwoździ. Co ważniejsze, dzisiejsze narzędzia mają regulowaną głębokość wbijania gwoździ, więc łatwiej jest wbijać gwoździe w poszyciach czy sklejce.

5. Gwoździe z główką okrągłą są dostępne w pakietach lub zwojach. Pakiety są łączone plastkiem, zwoje łączone są drutem. Gwoździe ze ściętą główką są dostępne jedynie w pakietach, łączone papierem. Gwoździe z główką okrągłą pozostawiają drobiny plastiku w miejscu pracy, a niektóre kawałki plastiku zostają wbite razem z gwoździem. Gwoździe łączone papierem są czystsze i materiał rónież może zostać wbity z gwoździem, ale większość papieru znika.

6. Gwoździe z główką ściętą są szybciej prowadzone z magazynka, ponieważ gwoździe są umieszczone blisko siebie. Co więcej, narzędzia z tym typem gwoździ mają większą masę z przodu, co oznacza mniejszy odrzut. Gwoździe z główką okrągłą mają dłuższą drogą z magazynka, który wystaje poza obudowę narzędzia. Niektórzy użytkownicy preferują krótsze magazynki za ich większą zwrotność, inni wolą większe magazynki za lepsze wyważenie.

7. Gwoździarki bębnowe mają większą ładowność w porównaniu z gwoździarkami szynowymi. Znalezienie gwoździarki bębnowej może być nieco trudniejsze niż gwoździarki szynowej. Dobra rada: Kup ten rodzaj gwoździa, który jest popularny w Twojej okolicy, dzięki temu łatwiej będzie dokupić gwoździe w razie potrzeby. Nasi sprzedawcy zaopatrują się tylko w format popularny w danym miejscu, więc jeśli wybierzesz na przekór, możesz mieć problem ze znalezieniem gwoździ do Twojego narzędzia. Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby dostać te produkty, których potrzebujesz od SENCO. Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna,

katalog

milkwaukee

promocje w sklepie

zastosowanie narzedzi pneumatycznych

Zapraszamy na targi

lubdom

odr