• Milwaukee

  Oferta narzędzi MILWAUKEE dostępna w salonach firmowych Ottensten
  PRZYJDŹ, SPRAWDŹ I KUP.

  JEDEN SYSTEM DO PONAD 60 NARZĘDZI

 • Minibox

   

  :: Nowe mniejsze opakowania łączników: MINIBOX.
  :: Wybierz od 1 do 3 tys łączników - właaśnie tyle potrzebujesz

 • Giętarka 4PROORB25

  :: Zasilanie 230V
  :: Masa 91kg 
  :: Gnie pręty do 25mm
  :: Moc 1600W

 • Ottensten Stargard

  Zapraszamy do nowej siedziby firmy
  Ottensten Polska Sp. z o.o.
  ul. Przemysłowa 12

  73-110 Stargard

 • Oryginalne Oleje do narzędzi pneumatycznych

  :: ochrona przed korozją
  :: olej mineralny produkcji Shell
  :: doskonałe właściwości smarne

Produkcja palet
-gwoździarki
Czytaj więcej
Zbrojarstwo
-wiązarki do zbrojenia;
-przecinarki;
-giętarki; -drut
Czytaj więcej
Remonty i wykończenia
-gwoździarki; -sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Budownictwo
-gwoździarki do stali, betonu; -ciężkie zszywacze;
Czytaj więcej
Dekarstwo
-gwoździarki; -zszywacze ręczne i pneumatyczne
Czytaj więcej
Zamykanie opakowań
-zszywacze mechaniczne i pneumatyczne do kartonów;
Czytaj więcej
Montaż płyt regipsowych
-wkrętarki do regipsów
Czytaj więcej
Produkcja mebli
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Tapicerstwo
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej

Najczęściej wybieranymi narzędziami używanymi do montażu ogrodzeń są gwoździarki do ram drewnianych, FramePro 601 i SN901XP do gwoździ ze ściętą główką lub FramePro 602 i SN902XP do gwoździ z główką okrągłą. Gwoździe do ram (3" lub dłuższe) powinny być używane do mocowania poprzeczek do słupów ogrodzeniowych. Senco oferuje bogaty wybór. Miej pewność, że sprzedajesz gwoździe galwanizowane i używaj najlepszych produktów, które zapewniają lepszą ochronę przed rdzą niż standardowe produkty galwanizowane. Niektórzy klienci mogą preferować dodatkową przyczepność gwoździ z trzonem pierścieniowym lub śrubowym, miej pewność, że masz je w ofercie.

Jeśli drewno jest świeżo impregnowane np. ACQ, poinformuj klienta o właściwych w tym przypadku gwoździach ze stali nierdzewnej i galwanizowanych HD. Do łączenia sztachet czy desek do desek poziomych generalnie używa się gwoździ z zakresu 2" – 2 1/2". Dobrze jest upewnić się co do całkowitej grubości sztachet i poprzeczek, co pozwoli dobrać odpowiednią długość gwoździ. Klient powinien zmierzyć całkowitą grubość desek. Możesz zrobić przysługę klientowi, upewniając się, że gwoździe nie są za długie. Musisz upewnić się, że narzędzie używane do montażu poziomych desek wbije się odpowiednio w suchą lub mokrą tarcicę.

Gwoździarki Senco mają regulację głębokości wbicia i końcówkę nosa No mar, które sprawdzają się przy montażu poprzeczek. Profesjonalny użytkownik może zainteresować się innymi narzędziami do montażu poprzeczek, takich jak gwoździarka bębnowa SCN49 albo zszywaczami SNS44XP lub SNS45XP. Gwoździarka do ram wciąż byłaby potrzebna do montażu poprzeczek do słupów, ale SCN56 korzysta z cienkich (.092) gwoździ do sidingu, które są popularne do desek ogrodzeniowych. Zszywki zapewniają minimalne rozwarstwienie drewna, bardzo dobrą przyczepność i relatywnie dobry wygląd końcowego produktu. Kolejną zaletą SCN49 lub zszywaczy jest zdolność wbijania łączników mniejszych niż 2" – te narzędzia mogą wbijać łączniki 1 3/4" lub 1 1/2", co może być potrzebne przy niektórych deskach ogrodzeniowych.

Miej pewność, że Twój klient ma przewód doprowadzający powietrze odpowiednio długi do dotarcia w każde miejsce ogrodzenia. Dobry przenośny kompresor powinien zapewnić wystarczająco dużo powietrza do prawidłowego działania narzędzi. Kompresory takie, jak Senco PC1130 lub Senco PC0968 będą odpowiednie i są łatwe do przenoszenia. Niektórzy użytkownicy mogą preferować montaż przy pomocy wkrętarek. Narzędzia Senco DuraSpin lub Tyrex, takie jak DS200-AC, Tyrex DCF5000 lub bezprzewodowe DS202-14V, DS275-18V są dobrym wyborem do montażu desek ogrodzeniowych.

katalog

milkwaukee

promocje w sklepie

zastosowanie narzedzi pneumatycznych

Zapraszamy na targi

lubdom

odr