Przedstawiciele handlowi

Na terenie kraju Nasi Przedstawiciele Handlowi oddelegowani do pracy w poszczególnych województwach są do Państwa dyspozycji. W dogodnym dla Państwa czasie mogą:

  • dokonać prezentacji narzędzi,
  • doradzą dobór odpowiedniego systemu,
  • wskażą kompatybilne łączniki do narzędzi
  • a także zasugerują zakup dedykowanych łączników niezbędnych do wykonywanych przez Państwa usług czy też produktów, co jest gwarancją zadowolenia klienta z ich zastosowania.

Właściwa ocena potrzeb potencjalnego klienta to główne zadanie Naszych Przedstawicieli Handlowych. Bezpośrednie spotkanie to także możliwość wynegocjowania cen specjalnych, uzależnionych zarówno od wielkości zamówień a także branży. Wstępnie po oszacowaniu wielkości zapotrzebowania Nasi Przedstawiciele mogą także złożyć deklarację ciągłości dostaw łączników.  

Zachodniopomorskie

Tomasz Płatek

  • 609 307 375
  • tplatek@ott.pl

Piotr Piaskowski

  • 601 786 216
  • ppiaskowski@ott.pl

Artur Szymczak

  • 605 786 218
  • aszymczak@ott.pl

Maciej Mielcarek

  • 605 071 089
  • mmielcarek@ott.pl

Monika Osica

  • 605 070 751
  • monikaosica@ott.pl

Kujawsko-pomorskie

Łukasz Parzonka

  • 605 071 086
  • lparzonka@ott.pl

Karol Gabicht

  • 605 071 631
  • kgabicht@ott.pl

Łódzkie

Szymon Misiak

  • 605 071 540
  • szmisiak@ott.pl

Emil Mielczarek

  • 605 073 256
  • emielczarek@ott.pl

Śląskie

Piotr Gradowicz

  • 605 071 544
  • pgradowicz@ott.pl

Lubelskie

Michał Mikołajewski

  • 605 073 291
  • mmikolajewski@ott.pl

Michał Grymuza

  • 605 073 293
  • mgrymuza@ott.pl

Marcin Muzyka

  • 605 073 294
  • mmuzyka@ott.pl

Małopolskie

Robert Lizak

  • 605 073 297
  • krakow@ott.pl

Pomorskie

Tomasz Bielawski

  • 607 219 197
  • tbielawski@ott.pl

Dolnośląskie

Grzegorz Lewandowski

  • 601 758 218
  • glewandowski@ott.pl

Wielkopolskie

Bartosz Judek

  • 605 073 284
  • bjudek@ott.pl

Podlaskie

Kamil Jaczewski

  • 605 071 524
  • kjaczewski@ott.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel