Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gwoździe drewniane łączone plastikiem LIGNOLOC

( ilość produktów: 8 )

Rewolucyjne gwoździe drewniane LIGNOLOC® wykonane są z drewna bukowego i charakteryzują się maksymalną wytrzymałością na rozciąganie podobną do gwoździ aluminiowych. Ich właściwości mechaniczne pozwalają na wbijanie gwoździ w lite drewno konstrukcyjne i materiały drewniane za pomocą gwoździarki pneumatycznej FASCO®LIGNOLOC®, bez wstępnego nawiercania, tworząc nierozerwalne połączenie z drewnem.
Gwoździe do drewna LIGNOLOC® oferują przewagę nad łącznikami wykonanymi z aluminium lub stali, ponieważ nie tworzą mostków termicznych i nie pozostawiają śladów korozji w drewnie. Jeśli obrabiany element wymaga późniejszego ukształtowania lub obróbki, jest to możliwe bez zużycia narzędzia tnącego.

PRZETWARZANIE ODZYSKANEGO DREWNA
Gwoździe drewniane LIGNOLOC@ wykonane ze starego drewna doskonale wtapiają się w strukturę drewna i nie trzeba ich ukrywać po instalacji. Ta korzyść czasowa sprawia, że recykling drewna jest jeszcze bardziej atrakcyjny.
DREWNIANE OKŁADZINY WEWNĘTRZNE
Ze względów estetycznych panele wewnętrzne wykonane z drewna są
najczęściej mocowane w sposób niewidoczny. Dzięki gwoździom do
drewna LIGNOLOC@, panele te mogą być teraz montowane w sposób widoczny.
MEBLE DREWNIANE
Drewno żyje - LIGNOLOC@ żyje razem z nim. Gwoździe do drewna LIGNOLOC@ są idealne do stosowania w produkcji naturalnych mebli, nadając im ostateczny wygląd, zarówno wewnątrz, jak i na zadaszonych obszarach zewnętrznych.
SYSTEMY ŚCIAN Z LITEGO DREWNA
to alternatywa dla drewnianych kołków w konstrukcjach ścian z litego drewna, oferująca bezmetalowy, szybki mechanizm łączenia warstw. W przeciwieństwie do łączników stalowych, ściany mogą być poddawane obróbce końcowej bez zużycia narzędzi tnących.
PRODUKCJA PALET
Palety zbijane gwoździami LIGNOLOC@ chronią przewożone towary i nie mają wystających główek gwoździ, które mogłyby powodować zadrapania. Po zakończeniu okresu użytkowania palety można łatwo pociąć i poddać recyklingowi.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel