Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zszywacze EVERWIN

( ilość produktów: 9 )

EVERWIN® - nieustający lider w rozwiązaniach dla przemysłu.

EVERWIN® zostało założone w 2012 roku i posiada wiedzę, infrastrukturę i ekspertyzę, aby przesuwać granice w dziedzinie mocowania przy użyciu takich łączników jak gwoździe i zszywki. Innowacyjny design narzędzi oraz precyzja produkcji sprawiają, że EVERWIN® jest liderem w dziedzinie rozwiązań dla przemysłu.

Marka EVERWIN® powstała dzięki grupie amerykańskich i tajwańskich ekspertów w dziedzinie narzędzi pneumatycznych, którzy mogą pochwalić się około 40-letnim doświadczeniem i sukcesami w dziedzinie narzędzi pneumatycznych. Założenie firmy miało jeden wspólny cel - stworzyć markę, na którą przemysł mocujący może polegać pod względem niezawodności i efektywności.

Już po dwóch latach od powstania, EVERWIN® wprowadziło na rynek serię przemysłowych gwoździarek bębnowych, które spełniły długo oczekiwane potrzeby branży produkcji palet, zapewniając niezwykłą trwałość narzędzi. To umocniło reputację EVERWIN® jako jednego z najbardziej wytrzymałych producentów narzędzi na rynku.

EVERWIN® kontynuuje produkcję przemysłowych gwoździarek i zszywaczy, które przewyższają standardy. W ofercie znajdują się ciężkie zszywacze, gwoździarki bębnowe oraz gwoździarki taśmowe. Po zdobyciu renomy w sektorze mocowania przemysłowego, marka wkroczyła również w sektor mocowania w budownictwie. W 2016 roku wprowadzono na rynek gwoździarkę do mocowania elewacji SCN65, która rewolucjonizuje branżę budowlaną dzięki swojej technologii PRECISION NAILING TECH. Rok później, w 2017 roku, wprowadzono na rynek gwoździarkę FCN90L, najlżejszą i najbardziej wszechstronną gwoździarkę 90 mm w historii.

Dziś EVERWIN® oferuje kompleksową gamę wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych, obsługujących branże palet i skrzyń, meblarską, motoryzacyjną, budowlaną i opakowaniową. W 2017 roku EVERWIN® przeniosło się do nowej siedziby z nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, które umożliwiają jeszcze lepszą jakość produktów oraz niespotykaną obsługę. Globalna sieć dystrybucji i serwisu firmy EVERWIN® zapewnia klientom rewolucyjne produkty i niezrównane usługi.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel